top of page
קברניטים 2

"MORE קברניטים לבכירים/ת"
וירטואוזיות ניהולית בעולם מורכב

ששה "מפגשי שיח*" שבועיים ב ZOOM

למנהלים/ות בכירים/ות

  על: אסטרטגיה ניהולית, מנהיגות, קבלת החלטות

ויצירת תוצאות עסקיות מעולות לאורך זמן...

בעולם מורכב וכאוטי

המנחים: גדי ברייר (מנחה מוביל) ורוני אוריון דרוקר

עבודתם של מנהלים/מנהלות בחברות ובארגונים, מתמקדת היום בעיצוב וביישום של דרכי התמודדות חדשות, עם המשמעויות הסבוכות והמאתגרות של: מנהיגות וניהול בעולם מורכב וכאוטי.

"מה אני עושה במצב שבו ...אין לי מושג מה לעשות" - זוהי השאלה השכיחה ביותר שעולה במפגשי ייעוץ והדרכה עם מנהלים/ות בכירים/ות בעת הזו. עולם מורכב וכאוטי הוא עולם המאופיין ברמת גבוהה של עמימות, בשינויים מהירים ובלתי צפויים ובתחושה כללית של חוסר וודאות. אלה מאפייני המציאות שבה פועלים היום ארגונים ועסקים. השינויים והתרחשויות הנוצרים, באורח לא צפוי מתוך המורכבות, עשויים להוות "הזדמנות" ובו בעת עלולים להיות "סיכון". ובנוסף, גם סביבת העבודה, בארגונים ובעסקים, השתנתה לאחרונה מאוד, (בעיקר בגלל משבר הקורונה) והפכה להיות "היברידית".  זוהי התנסות חדשה, עתירת שאלות ואתגרים, המשלבת עבודה בסביבה פיזית עם עבודה וירטואלית "מהבית". מרבית המומחים והחוקרים בתחומי הניהול והעסקים מעריכים כי המציאות הזו, המשלבת אתגרים עסקיים סבוכים עם שינוי מהותי בתפיסת העבודה, יאפיינו את המציאות הארגונית/עסקית גם לאחר שמשבר הקורונה יסתיים. ​
אנו מניחים כי מציאות זו מעמתת אותך, כמו את שאר המנהלים/ות הבכירים/ות בישראל ובעולם, עם 10 שאלות "קיומיות" 
שלהן תוכנית זו תיתן מענה:

 1. מהם המשתנים המעצבים את המציאות המורכבת בארגון שלך, בחוץ - בסביבה העסקית ובפנים - בתוך הארגון, ועם איזה אתגרים חדשים (אתגרים שלא נחשפת אליהם בעבר והם תוצאה של המורכבות הכאוטית ) את/ה נדרש/ת היום להתמודד? 

 2. מהי "תמונת העתיד המיטבי" של הארגון שלך לשנה הקרובה? לשלש השנים הקרובות? ("תמונת העתיד המיטבי" מתארת את המקום שאליו את/ה רוצה להוביל את הארגון שלך, בכל הקשור למיצובו הרצוי בשוק, לאיכות תהליכי העבודה והניהול שברצונך להטמיע וליישם ולתוצאות הארגוניות/עסקיות שברצונך להשיג).

 3. מהי האסטרטגיה המתאימה לארגון שלך היום? (האסטרטגיה המתאימה למימוש "תמונת העתיד המיטבי"), איך נכון לבנות אותה? איך נכון להטמיע אותה?

 4. מהו המערך המבני המתאים לארגון שלך היום? (מבנה ארגוני, מפת תפקידים ומערך נהלים: איך מתאימים את המבנה הארגוני, את מפת התפקידים בארגון (כולל מדדי הצלחה ותחומי אחריות וסמכות של כל בעל תפקיד) ואת מערך הנהלים, לאתגרי "תמונת העתיד המיטבי" והאסטרטגיה הארגונית?

 5. איך מתאימים תרבות לאסטרטגיה? איך מעצבים ומטמיעים בקרב מנהלי הארגון שלך, "תרבות ניהול" המתאימה לאסטרטגיה? איך מעצבים ומטמיעים בקרב עובדי הארגון שלך "תרבות ארגונית" המתאימה לאסטרטגיה?

 6. איך מעצימים ומשפרים לאורך זמן את יכולת הארגון לזהות במהירות ובדייקנות שינויים משמעותיים (משמעותיים לארגון) המתחוללים בסביבה החיצונית ובסביבה הפנימית ואת יכולת  הארגון להגיב לשינויים המשמעותיים שזוהו (בסביבה החיצונית והפנימית) במהירות ובדייקנות?

 7. איך מטמיעים בארגון תרבות של "שיפור מתמיד" להשגת "יותר עם פחות"- תהליך מתמשך של "יותר הכנסות" ב"פחות הוצאות"?

 8. איזה סגנון מנהיגות ואיזה סגנון ניהול נדרשים היום ממך כמוביל/ה בארגון?

 9. מה כדאי ואפשרי מבחינתך לעשות, על מנת לשפר את איכות החלטות שלך, למרות המורכבות, העמימות וחוסר הוודאות?

 10. מהם העקרונות המאפשרים עבודה היברידית מוצלחת - איך משמרים ואף מעצימים הקשר הרגשי של העובד/ת לארגון? איך משמרים ואף מעצימים את עוצמת המחוייבות שלו/שלה לביצוע מיטבי של המשימות הנדרשות ? (עבודה היברידית היא עבודה המתנהלת במימד הפיזי הארגון/בעסק ובמימד הווירטואלי - "עבודה מהבית").   

Masters of Reality - MORE היא אסטרטגיית המנהיגות והניהול האפקטיבית ביותר הקיימת היום כ"מערך עבודה אופרטיבי" המיועד למנהלים/ות בכירים/ות בארגונים ובעסקים. אסטרטגיה זו עוצבה בחברת יהב על בסיס ניסיוננו הרב בעבודה עם מנהלים/מנהלות  בישראל ובעולם ובהתייחס לממצאי המחקר העדכניים ביותר בתחומי הניהול, הארגון והעסקים. ההנחה הבסיסית של אסטרטגית   MORE היא שהיום, יותר מתמיד, מנהלים/ות בכירים/ות, שרוצים להוביל את היחידה שלהם/ן להמשך צמיחה ושגשוג גם במציאות מורכבת, אמורים לרצות וגם, להיות יכולים, "להסתכל למציאות בלבן של העיניים": להבין את מכלול המשתנים היוצרים את המורכבות ואת דרך ההתמודדות איתה, להבין כיצד אנשים - מנכ"ל, עמיתים, עובדים, לקוחות וספקים מתנהגים (שונה...) במציאות מורכבת וכיצד ניתן להשפיע עליהם לפעול בדרך שתהיה בהלימה עם האינטרסים המקצועיים והאישיים, שלך. 

עוד על גישת - MORE - Masters of Reality ניתן לקרא כאן

שאלון היכרות ודו"ח מסכם:

אנו נשלח לכל משתתף/ת שאלון היכרות – כך נדע מיהם המשתתפים/ות בתוכנית ומהם הארגונים /העסקים שהם מנהלים/ות. בסיום התוכנית נשלח לכל משתתף/ת מסמך מסכם של הנלמד עם התייחסות למשמעויות השונות של הנלמד בתוכנית למאפייני הארגון או העסק שלו/שלה.

 

מידע רקע וסכומים:

לפני כל פגישה יישלח למשתתפים חומר קריאה להכנה ובתום כל פגישה יישלח למשתתפים חומר מסכם + הפניות לקריאה נוספת למתעניינים.

 

מחיר:

המחיר לכל משתתף/משתתפת:  1200 ₪ + מע"מ. התשלום ייגבה בסיום התוכנית ובכפוף לשביעות הרצון של המשתתף/ת מהערך המוסף עבורו/עבורה של תכני התוכנית ומתהליכי ההעברה שלה.

* מה זה "מפגש שיח"?

"מפגש שיח" הוא תהליך למידה קבוצתי המבוסס על שילוב של הרצאה ושל דיון. בחלקו הראשון של כל "מפגש שיח" שיימשך כשעה ורבע, גדי ברייר ורוני אוריון דרוקר יגישו הרצאה מרתקת ובה תשובות על השאלות הנשאלות היום על ידי כל מנהל/ת וכל איש/אשת בישראל ובעולם. כל ההרצאות בתוכנית זו, מבוססת על ניסיון שטח של רוני וגדי בעבודה עם מנהלים ואנשי עסקים  ועל המחקר העכשווי בעולם הארגוני והעסקי והן מוגשות בדרך חווייתית ומשעשעת. בחלקו השני של כל "מפגש שיח" שיימשך כשלושים דקות,  גדי ברייר ורוני אוריון דרוקר ינחו שיח פתוח ו"דיאלוגי" שיתנהל בין המשתתפים, על המשמעויות של התובנות שהוצגו בהרצאה ועל היישומים האפשריים של תובנות אלה, בארגון/בעסק שלך.

התוכנית הקרובה של  - "MORE וירטואוזים"  תתחיל ב1 בפברואר 2021 והיא תועבר בששה "מפגשי שיח" שבועיים ב: ZOOM  (כל המפגשים מוקלטים, אם תפסיד/י פגישה - תמיד יהיה באפשרותך לצפות בהקלטה שלה, באתר התוכנית).

לוח זמנים והרשמה: אנא רשום/רשמי לפניך את המועדים של מפגשי התוכנית:  

 

 • יום שני 1/2/2021       משעה 15:30 עד שעה 17:30

 • יום שני 8/2/2021       משעה 15:30 עד שעה 17:30

 • יום שני 15/2/2021     משעה 15:30 עד שעה 17:30

 • יום שני 22/2/2021      משעה 15:30 עד שעה 17:30

 • יום שני 1/3/2021        משעה 15:30 עד שעה 17:30

 • יום שני 8/3/2021        משעה 15:30 עד שעה 17:30

הרשמה

שלב א' - יש להירשם לאתר יהב

כניסת משתמשים רשומים
הרשמה לאתר יהב

הרשמתך התקבלה וניצור קשר בהקדם

יש למלא את כל שדות החובה

bottom of page