הצוות המוביל

רוני אוריון-דרוקר

שמי רוני אוריון דרוקר ואני יועצת ארגונית בכירה ושותפה מקצועית בחברת יהב. יש לי ניסיון ומומחיות בפיתוח וייעוץ אישי וניהולי למנכ"לים, סמנכ"לים ומנהלים בכירים וגם בייעוץ ובהובלת פרויקטים מורכבים של שינוי מערכתי, תהליכי חשיבה אסטרטגית וגיבוש חזון. בנוסף, אני מומחית בתחום התקשורת הבינאישית ותהליכי השפעה ושכנוע.

את דרכי המקצועית כיועצת ארגונית, אישית וניהולית, התחלתי באמצע החיים כאשר החלטתי לעצור הכל ולהתחיל מחדש... סיימתי תואר שני בהצטיינות בייעוץ ארגוני  עם התמחות באמון ניהולי. אני בעלת תעודת מאמן  לייעוץ ניהולי מטעם איק"א- MCI,  בעלת הסמכה בייעוץ בשיטת NLP וגם בעלת הסמכה כ PCM Trainer

החברות להן אני מייעצת הן מתחומים שונים כגון: תעופה, מסחר, חינוך, תעשייה, פרסום, גופים ציבוריים, עמותות, חברות משפחתיות ועוד. אני מובילה תוכניות פיתוחי צוות, פיתוח צוותי ניהול, פיתוח "טלנטים" ופיתוח מנהלים.

מעבר לעבודתי כיועצת ארגונית אישית וניהולית, אני מגיעה מעולמות תוכן מגוונים ויצירתיים -  רכשתי ניסיון בעולמות הפרסום והשיווק, פיתוח משאבים וניהול אך בעיקר הייתי שנים רבות שחקנית ועסקתי בכל אמנויות הבמה גם כמבצעת וגם כמנחה. בעבודתי אני משלבת עולמות תוכן אלה.

אני נשואה, אם לשלושה ילדים בוגרים ובעלת תשוקה אינסופית לקריאה, יצירה וכתיבה ובעיקר לחיים.

roni@yahav.com

טל': 054-5280215

  • Facebook
  • LinkedIn Social Icon
אם את/ה רוצה להרשם לפעילות...להזמין פעילות...להתייעץ...
לשאול שאלה...לקבל מידע
נשמח לעמוד לשירותך!

/  יצירת קשר /

גולדה מאיר 5,

הוד השרון,

ישראל.

אימייל: yahav@yahav.com

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
יהב - ייעוץ הדרכה ופיתוח ארגוני

כל הזכויות שמורות ליהב- יעוץ הדרכה ופיתוח ארגוני בע"מ Ⓒ 2020