top of page
הלקוחות שלנו

הלקוחות שלנו

ממליצים על יהב
מה לקוחות אומרים

זה מה שהלקוחות שלנו אומרים עלינו


את גדי ברייר אני מכירה שנים רבות ולא אחת נעזרנו בשירותיו המקצועיים.

גדי מקצוען אמתי ובעל ניסיון עשיר בתחום עיסוקו.

אין לי ספק ביכולתו לתרום להוסיף ערך רב לכל ארגון.

עופרה שטראוס

יו״ר קבוצת שטראוס

את רוני אוריון דרוקר וגדי ברייר הכרתי לפני כשנתיים.

במהלך השנתיים קבלנו, מנהלי החברה וצוות העובדים, כלים מדהימים ופרקטיים בניהול.

בזכותם האווירה בחברה יצירתית ופורה, עבודת הצוות מעשירה ואנו כמנהלים מקבלים ליווי צמוד שמסייע להתמודד עם האתגרים המשתנים בעולם העסקי המהיר.

בעבר העסקנו יועצים ארגוניים , זו הפעם הראשונה שקבלנו תוצאות ממשיות תודה לכם

רינה קטש

מנכ"לית אימג'ן

"גדי ברייר מרצה מזה מספר שנים במסגרות ההכשרה של איגוד התעשייה הקיבוצית. גדי הוא מרצה מעולה! הרצאותיו באיגוד עוסקות ב: "חשיבה אסטרטגית, "קבלת החלטות" ו"ניהול ומנהיגות". גדי מצליח בהרצאותיו לרתק את קהל המאזינים ולהמחיש בעזרת שילוב של התנסויותיו האישיות ודוגמאות מהארץ ומהעולם את המסרים בהם עוסקת ההרצאה.  אין ספק שההרצאות של גדי מבטיחות חווית למידה משמעותית והנאה".

לאה קוטלר

מנהלת משא"ן, הדרכה וכספים, איגוד התעשייה הקיבוצית

גדי ברייר ליווה כיועץ את חברת פרטנר ואותי באופן אישי כיועץ ארגוני שנים רבות. עבודתו של גדי וחברת יהב זכתה וזוכה עד היום להערכה רבה.

חברת יהב הפעילה בפרטנר סקר אבחון שנתי לאפיון האקלים הארגוני ועמדות העובדים שירותי אבחון (סקר 360), ועל בסיסו העבירה, בשיתוף אגף ההדרכה ומשאבי אנוש, פעילויות הדרכה, "אימון אישי" למנהלים ופיתוח ארגוני.

בכל השנים האלה נחשפתי להרצאות של גדי על נושאי ניהול שונים אשר זכו לתגובות נלהבות של קהל השומעים הן בשל המסר המקצועי  המקורי והמרתק והן בשל הצורה המעניינת רווית חוש ההומור בה הועברו.

עמיקם כהן

(לשעבר מנכ"ל פרטנר ולשעבר יו"ר אלעל)

רוני אוריון דרוקר עבדה בקבוצת גיתם כיועצת להנהלה ולמנהלים בדרגים שונים במשך כ- 5 שנים, שבמהלכם פעלה (בעבודה משותפת עם עמיתה גדי ברייר) לקידום ולשיפור מספר רב של נושאים ארגוניים/ניהוליים בקבוצה.

במהלך תקופה זו נהנו לפגוש יועצת מקצועית, מנוסה, שמצליחה לקשור קשרים בינאישיים מצוינים עם לקוחותיה ולעורר אמון ואהדה. אשמח להמליץ עליה לכל המעוניין.

עידו הרטוב

מנכ"ל קבוצת גיתם

לאחר היכרות מעמיקה ורבת שנים עם גדי ועבודתו, גיבשתי את דעתי על יכולותיו המעולות של גדי כיועץ רב תושייה, רגיש וחד אבחנה. ובד בבד מאד מעשי ובהיר בחתירתו לניהול אפקטיבי ויעיל.

יכולות מאד מרשימות אילו, כמו גם כושר ביטוי מעולה וחוש הומור מחודד הופכים אותו למרצה נפלא המרתק את שומעיו ומביא אותם לחשיבה חדשה.

אלי אשרף

(לשעבר משנה למנכ"ל מכתשים-אגן והיום יו"ר של חברות סטארטאפ רבות)

רוני מלווה אותי לאורך מספר שנים במספר תפקידים ניהוליים שמילאתי, ובניהם סמנכ"ל לקוחות בקבוצת גיתם, מנכ"ל חברת BBDO IM וסמנכ"ל שיווק בחברת אל על FLYCARD.

לאורך השנים ליוותה אותי רוני הן בייעוץ עסקי וניהולי תוך התמודדות עם אתגרים ניהוליים ועסקים במסגרת תפקידי השונים והן בייעוץ אישי בניהול הקריירה.

רוני הינה יועצת מקצועית בעלת ניסיון רב המתבסס בין השאר על ליווי חברות ומנהלים רבים בשוק הישראלי, ובנוסף על בסיס מחקרים בינלאומיים בתחום המקצועי הרלוונטי.

כמו כן, רוני בעלת כישורים בינאישיים מצוינים, תכונה אשר עוזרת רבות ברתימת גורמים רבים בארגון לניהול תהליך אפקטיבי ונכון לטובת קידום הארגון בתחומים השונים.

אשמח להמליץ על רוני בתחומים הנ"ל.

אורן אריאלי

סמנכ"ל שיווק ודיגיטל, אל על FLY CARD

ברצוני לספר על פעילותו של גדי ברייר בחברתנו, טקתים.

גדי ליווה אותנו בתהליך העברה בין דורית משלב של ניהול שלי כמנכ"ל במשך 25 שנה לדור ההמשך, לשני בניי. גדי עשה עבודה נפלאה של שיחות בין שלושתנו ביחד ועם כל אחד לחוד, עם תכנית עבודה מסודרת אשר נקבעה להתגברות על חסמים, לתקשורת בינינו ובין הגופים שאנו עובדים איתם. הכל נעשה ברגישות, בחוכמה ובניסיון חיים אשר אין לו תחליף. תוצאות עבודתו של גדי ניכרות יום יום בפעילות המוצלחת של חברתנו.

אילן מאיק

מנכ"ל טקתים בע"מ

את גדי הכרתי  לפני שנים רבות בעת היותי מנכ״ל 013 ברק ומאז אנו שומרים על קשר. אני זוכר היטב איך לאחר היכרות קצרה, ידעת להגדיר את אישיותי וסגנוני במילים ברורות ומדויקות ואני ממשיך להשתמש בהם עד היום בשיחות כאלו ואחרות.

ללא ספק ידעת לכוון אותי והוספת לי תובנות חשובות של אדם שמשקיף מן הצד באופן ניטרלי וללא פניות.

נתי פרי

לשעבר מנכ"ל ברק 013

בכניסתי לחברת המתנ"סים עמדתי בפני אתגר גדול של גיבוש אסטרטגיה לחברה והובלת החברה למחוזות ויעדים חדשים. לאחר שפגשתי מספר חברות ומספר אנשים בחרתי לעבוד עם מר גדי ברייר. גדי וצוותו נכנסו עמוק לתהליך העבודה. ובמשך חצי שנה הובלנו יחדיו תהליך מורכב וחשוב עד ליישומו. מצאתי בגדי שותף טוב קשוב ומקצועי לביצוע הליכים מורכבים ומשמעותיים. גדי עזר לא רק בחשיבה אלא גם בחכמת המעשה ובהורדת הרעיונת הבגדולים לביצוע בשטח.

אני ממליץ בלב שלם ובנפש חפצה על העבודה עם גדי.

אביעד פרידמן

יושב ראש חברת המתנ"סים

" מה ההבדל בין עשיר ועני ? עשיר קונה כובע ב 2 דולר ואחרי שנה מוכר אותו בדולר וקונה חדש . עני עושה אותו דבר קונה כל שנה כובע משומש בדולר.

שאתה הולך לרופא אתה רוצה שהוא יהיה הטוב ביותר. מנוסה שער אפור עם הרבה ניסיון. המלצות מאנשים שאתה מאמין להם שיאמרו הכול ואמת.

כשאתה מחפש רופא לעסק שלך אתה חייב לדבוק באותה שיטה. זה הניסיון שלי עם גדי ברייר. עשינו בדיקות עמוקות והחלטנו להתמסר לידיו.

היום לאחר עשור שאני עובד אתו במספר חברות אני יכול לציין בפירוש שבחרנו נכו ן !

מדובר באדם חכם, אינטליגנטי, רגיש, צנוע, מקשיב יצירתי ובעל כושר חשיבה ויכולת ביצוע.  בשתי מילים :ממליץ בחום!

מודי כידון

מבעלי קבוצת גיתם
בעלים ומנכ"ל משותף חברת אלטו

הזדמן לי לעבוד עם גדי ברייר-יהב, בשנותיה הראשונות של הראל וגם לאחר מכן. תרומתו לעיצובה של הראל כחברה מובילה בשוק היא רבה.

מעבר להיותו אדם חכם ושובה לב, הוא ניחן ביצירתיות המפרה את קהל שומעיו.

שמחתי לראות את התפתחותה של ״יהב״ במהלך השנים כאחת מהחברות המובילות בתחומה

משה (מוקי) אברמוביץ

יו"ר איילון

כחברת ייעוץ אסטרטגי מובילה בשוק הישראלי אנו מלווים חברות גדולות בתחומי הפיננסים והשרות בכלל כמו גם תעשיינים וקמעונאים גדולים,

לאורך השנים זכינו להכיר את גדי ברייר אישית ולהנות מיכולותיו כישרונותיו ותבונתו הרבה, בסיוע למקבלי החלטות בכירים, במצבים המאתגרים ביותר.

גדי ניחן בכושר מנהיגות והובלה יוצאי דופן, עם כשרון טבעי להכרת המציאות והבנה עמוקה מאד בבני אדם.

בדרכו הנעימה ומעניקת הביטחון הוא צעד יד ביד עם מנהלים בכירים במשק, בשעה שהבאנו אליהם הצעות להחלטות קשות, למהלכים מאתגרים ומשני מציאות

או להתמודדות מול כוחות שוק קשים.

בכל המצבים הללו גדי התגלה כאיש של אנשים, מבין ומכיל ומעל לכל מקצוען.

אין לי ספק שכל מי שישכור את שרותיו ייהנה מלווי מקצועי ויעלה את סיכויי ההצלחה שלו בסדר גודל

צביקה גולדברג וגיל פאול

מנכלים משותפים של חברת יישום אסטרטגיות

גדי ברייר הוא יועץ ארגוני מוביל בתחום הביטוח בישראל. בעבודתו הוא משלב ידע מקצועי מעמיק עם גישה חמה אישית וידידותית. במהלך שנות היכרותנו המרובות נהניתי משרותיו המקצועיים כמפקח ולאחר מכן כמנהל בכיר בתחום.


גדי הוא מרצה מבוקש בכל כנס מקצועי של אנשי ביטוח והרצאותיו משמשות מחד הזדמנות לשמוע תכנים מקצועיים מקוריים וחדשניים עם הנאה מדרך ההגשה האישית המאופיינת בהומור ובגישה "בימתית" מרתקת.

מישל סיבוני

(מנכ"ל "הראל")

עבדתי עם חברת יהב וספציפית עם גדי ברייר מספר פעמים ב15 השנים האחרונות – אלה היו משימות של יעוץ בנושאי הארגון, כח אדם, אסטרטגיה ארגונית ויחסי אנוש. מצאתי אותם תמיד מנוסים מאוד, קשובים, רגישים לאנשים, ממוקדים במטרה שהגדרנו יחד ומעל לכל אנושיים ואכפתיים. אני בטוח שכל מי שישכור את שירותיהם יהנה כנ"ל.

 ד"ר אהוד גלר

יו"ר מדיקה

"זכיתי לעבוד עם גדי ברייר במשך תקופה ארוכה. במהלך עבודתנו המשותפת, זכיתי לכלים ניהוליים ותובנות מעמיקות שמסייעות לי רבות לניהול נכון של פרויקט גלובלי מורכב ומאתגר. היכולת של גדי לגעת מצד אחד הניהולי-מקצועי לכיוון של שיפור מתמיד ומתמשך מצד אחד לבין המרכיבים הרכים האישיים הבאים לידי ביטוי בהתאמת משימות לצרכים ועובדים שונים, הינה יוצאת דופן באיכותה.
אני ממליץ בחום"

גידי מארק

מנכ"ל תגלית

ההכרות העמוקה שלי עם גדי ברייר , מתפרשת על פני כשלושים שנה , בהן נהניתי עד בלי די , מהיכולות המקצועיות , התובנות המבריקות והיכולת שלו לנתח מצבים מורכבים ולתרגם אותם למהלכים מנצחים.

במהלך שנות היכרותנו סייע גדי רבות , לחברות בהן הייתי מעורב ואני משוכנע שכישוריו וכישרונותיו יהוו נכס ,בעל ערך גבוה , לכל מי שיסתייע בו.

משה ( מושיק) תאומים

מבעלי קבוצת התקשורת גיתם

את גדי, ממובילי היועצים הארגוניים בארץ, אני מכיר שנים רבות מתהליכים ארגוניים שביצע בארגונים בהם עבדתי, ובתכניות פיתוח שהשתתפתי בהן בעצמי.
גדי מביא עמו ידע מעודכן, ניסיון עשיר בהנחיית תהליכים ואנשים, יכולת אבחונית מערכתית נדירה, יכולת חיבור מיוחדת לאנשים ועוד שלל דברים שמתרגמים לייעוץ בעל ערך רב. בחווייתי תמיד יש משהו חדש ללמוד ממנו.

ניסו אדטו

מנהל חטיבת משאבי אנוש, הוט מובייל

עבורי זו הזדמנות גדולה, להביע את הערכתי, לך גדי, על היותך מורה דרך במשך שנים בקריירה המקצועית. המפגשים אתך, ברמה הארגונית ואישית  היו תמיד מסקרנים, מלמדים ומעוררים חשיבה. זכיתי להשתתף בסדנאות מגוונות שהעברת וכל פעם הופתעתי מיכולת ה"המצאה" שלך, להביא משהו חדש ועדכני.

החשיפה לידע החדש, אווירת הלמידה, התרגום של התיאוריה לפרקטיקה היו שילוב מרתק עבורי כמנהל של מערכת שעיקר עיסוקה היה בפיתוח ידע וחדשנות.

תודה על היותך מורה וחבר.

ד"ר רמי סולימני

מנכ"ל גוינט ישראל - אשלים

רוני אוריון דרוקר, עובדת כיועצת ארגונית בעיריית נהריה. הצוות שרוני חלק ממנו, מניע בעירייה מהלך של פיתוח ארגוני כולל של העירייה, לאחר שזכה במכרז של משרד הפנים.

רוני היא יועצת ארגונית בעלת ידע מקצועי רב וכישורים מקצועיים טובים מאוד. היא עושה את עבודתה בצורה נעימה, ידידותית ומשתפת ועם זאת נחושה וממוקדת.

אני באופן אישי וכל צוות המנהלים בעיר נהנים מאוד משירותיה ונמליץ עליה בשמחה.

 אלי אלבז

מנכ"ל עיריית נהריה

גדי ברייר וחברת יהב שהוא עומד בראשה, שמשו כיועצים ארגוניים לחברת אל על. בעבודתם הם סייעו להנעת תהליכי השינוי המורכבים המנוהלים בה.

גדי פעל כיועץ ארגוני בכיר להנהלת החברה וליווה גם אותי בייעוץ אישי . גדי הוא יועץ בעל ידע רב וניסיון עשיר בליווי ארגונים בישראל ובעולם.

בנוסף על עבודתו כיועץ גדי הוא גם מרצה מעולה. הרצאות שהעביר גדי בחברה זכו לשבחים רבים ולהתלהבות בקרב השומעים. ההרצאות משלבות ידע מקצועי מעמיק עם דרך הגשה קלילה אישית מאוד והומוריסטית השובה את לב קהל השומעים.

בעבודתנו המשותפת בחברת פרטנר בה פעלתי בעבר כמשנה למנכ"ל ניהלה חברת יהב את סקר המשוב השנתי (סקר עמדות ותרבות ארגונית) שעל בסיסו נבנתה מידי שנה תוכנית ההדרכה והייעוץ הארגוני השנתית.

חיים רומנו

(לשעבר מנכ"ל אל על ולשעבר מנכ"ל פרטנר)

גדי ברייר הוא יועץ ארגוני וחבר. גדי משלב בעבודתו ידע מקצועי מעמיק, מקורי ועדכני עם גישה קרובה ואישית מאוד.

הרצאותיו של גדי הם "חגיגה" של גירוי החשיבה לדרכי הסתכלות חדשות עם הנאה מ"הצגה" רווית הומור וכיף.

ארז פז

(לשעבר סמנכל שיווק ויזה כאל וסמנכ"ל לקוחות בפרטנר היום- איש עסקים)

רוני אוריון דרוקר ליוותה אותי ואת הצוות שלי לאורך מספר שנים.

במהלך עבודתנו המשותפת התרשמתי הן מהידע והמקצועיות של רוני והן ממשקי העבודה איתה. רוני עושה את עבודתה בצורה נעימה, משתפת, אתית ועם זאת נחושה וממוקדת. חשוב לי לציין את הזמינות של רוני בכל שעה ואת המעבר מהרמה התיאורטית להצעות פרקטיות. בשורה התחתונה חוויתי חוויה חיובית וטובה ואשמח להמליץ על עבודה עם רוני.

גיל בר, רו"ח

מבקר חברת אל על, סמנכ"ל

bottom of page