הצוות המוביל

גדי ברייר

 שמי גדי ברייר ואני פסיכולוג ויועץ ארגוני, הבעלים והמנכ"ל של חברת הייעוץ יהב משנת 1977
 ועד היום. אני מאמן עסקי של מנכ"לים, הנהלות בכירות של ארגוני עסקיים וציבוריים בישראל   ובמדינות שונות באירופה (שבדיה) וארה"ב. יש לי ניסיון ומומחיות בייעוץ לחברות משפחתיות   וחברות הזנק (START UP) וגם בהנחייה מקצועית של יועצים ארגוניים ומאמנים עסקיים. 

 אני מוסמך בהצטיינות של החוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב וגם בוגר בהצטיינות של   החוג לחינוך עם שילוב של לימודי תיאטרון. היום, אני סטודנט מחקר  בלימודי  דוקטורט   באוניברסיטת בר אילן. במהלך השנים הרבות בהן אני עובד כיועץ, פיתחתי מגוון של   מתודולוגיות חדישות ו"פורצות דרך" בעולמות התוכן של הייעוץ הארגוני. העיקריות שבהן הן - גישת MORE (לטרנספורמציה ארגונית ולהתאמת הארגון לאתגרי המורכבות הן של סביבת   הפעילות החיצונית הן ושל התהליכים הפנימיים בארגון)  וגישת  Co-Learning (לייעוץ אישי   למנכ"לים).

 בכל השנים האלה, צברתי ניסיון רב בייעוץ אסטרטגי, פיתוח ארגוני, ייעוץ אישי למנכ"לים, תכנון   והובלה של פרויקטים מורכבים של שינוי מערכתי, הקמת מערכות חדשנות פתוחה ותרבות של   יזמות כלל ארגוניות. כמו כן רכשתי ניסיון רב בייעוץ בתהליכי מיזוגים ורכישות, פיתוח צוותי ניהול   ופיתוח מנהלים, פיתוח מערכי איכות כוללת ו"ניהול רזה" ופיתוח מערכי ניהול ידע.
 פיתחתי מתודולוגיות ייחודיות להעצמת מערכי מכירה ושירות ואני נותן ייעוץ מומחה בנושאים   כגון: תקשורת פנים ארגונית, עיצוב תרבות ארגונית תומכת אסטרטגיה, חוסן - עמידה במצבי   לחץ ומניעת שחיקה. 

 אני חבר בכיר בפא"י (ארגון היועצים הארגוניים בישראל) וחבר בכיר בארגונים מקצועיים של   יועצים ארגונים ומאמנים עסקיים בארה"ב ובאירופה. בנוסף על עבודתי הייעוצית והניהולית,   אני מרצה בכנסים ובאירועים מקצועיים של מנהלים ושל אנשי מקצוע בתחומי העסקים,   הניהול והארגון. מאמרים שכתבתי פורסמו בעיתונים "משאבי אנוש", "המפעל" ו"מעריב"   ובנוסף, כתבתי ופרסמתי שני ספרים מקצועיים: "ניהול לתוצאוטובות" (על ניהול איכות),             ו - E.Q.T (בשיתוף עם גב' אביבה אלקיים), על ניהול איכות במוסדות חינוך. 

 אני יליד 1950- מוותיקי היועצים בארץ ועם זאת, מקפיד להתעדכן וללמוד כל הזמן. אני תושב   הוד השרון, נשוי לגבי, אב לשלוש בנות: טל, לירון ושירי וסבא של שבעה נכדים: עידן רז ליאור   אלון עמית אדם ועמוס. חוץ מפעילותי המקצועית כמנכ"ל חברת יהב, בשעות הפנאי אני מנגן   על חליליות ברוק וחליל צד, סקיפר נלהב לשיט, חובב מושבע של סקי בחורף וגם..."משוגע"   (אבל ממש!) לאופנועים.

gadi@yahav.com
טל': 054-4336208
  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
אם את/ה רוצה להרשם לפעילות...להזמין פעילות...להתייעץ...
לשאול שאלה...לקבל מידע
נשמח לעמוד לשירותך!

/  יצירת קשר /

גולדה מאיר 5,

הוד השרון,

ישראל.

אימייל: yahav@yahav.com

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
יהב - ייעוץ הדרכה ופיתוח ארגוני

כל הזכויות שמורות ליהב- יעוץ הדרכה ופיתוח ארגוני בע"מ Ⓒ 2020